Auction 53
Author: Böckhn,P.
53-55 Böckhn,P.Commentarius in jus canonicum universum, sive in quinque libros ac titulos decretalium Gregorii IX....et concordantes alios tam ejusdem juris canonici quam civilis, in tres tomos distributus. 3 Bde. Salzburg, J.J.Mayr's Erben 1735-39. Gr.4°. Mit gest. Front. Kalbsldrbde. d. Zt. mit reicher Rverg. u. Rsch. (Tls. mit Wurmgängen, etw. beschabt, berieben u. bestoßen). - Kapsner I, 1738. - Mit einigen Wurmgängen, St.a.T. [...]
53-657 Böckhn,P.Orationes academicae triginta et una, in doctorum creatione vel data doctores creandi licentia dictae. Salzburg, Mayr (1745). Gr.8°. 16 Bl., 346 S. Blindgepräg. Ldr. d. Zt. mit Goldschn. (Ob. Kap. u. Gelenk mit Fehlstelle). [...] (Juridica und Kriminologie, Salzburg)